„Vilniaus baldai“ pasirašė ilgalaikės paskolos sutartį

21
Bir 2019

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas ir AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas suteikė 37,8 mln. eurų 8 metų trukmės paskolą bendrovei „Vilniaus baldai“. Ši gautas lėšas paskirs naujos gamyklos Trakų rajone statyboms finansuoti.

„Esame vieni labiausiai patyrusių baldų gamintojų Lietuvoje, siekiame nuolat augti ir tobulinti savo veiklą. Mums svarbu, kad skiriamu finansavimu prie to prisidės patikimi ir profesionalūs partneriai. Naujos gamyklos statybų ir gamybinių pajėgumų didinimo bei modernizavimo projektas leis bendrovei tapti dar stipresnei – gerinti darbo sąlygas, toliau didinti procesų efektyvumą ir tvarumą, taip dar tiksliau atliepiant kliento poreikius“, – sako Jonas Krutinis, bendrovės „Vilniaus baldai“ generalinis direktorius.

Naujas 73 tūkst. kv. metrų pastatas, kuriame įsikurs tiek gamybos, tiek ir administracijos padaliniai, statomas Trakų rajone esančiame Guopstų kaime. Moderni gamykla 17,4 ha sklype statoma laikantis aukščiausių standartų, remiantis gerosios praktikos pavyzdžiais bei atsižvelgiant į dabartinius ir būsimus kliento poreikius. Efektyvesni gamybos procesai ir nauji technologiniai sprendimai leis bendrovei sumažinti į aplinką išskiriamo anglies dvideginio apimtis, energijos suvartojimą ir susidarančius atliekų kiekius.

„Vilniaus baldai“ specializuojasi lengvų konstrukcijų korpusinių baldų gamyboje. Didžiąją kompanijos gaminių dalį sudaro vaikiški baldai, kuriems taikomi griežčiausi saugumo ir kokybės reikalavimai. Visa bendrovės produkcija parduodama IKEA, su kuria pradėta bendradarbiauti dar 1997 metais. Pagrindiniu „Vilniaus baldų“ klientu IKEA tapo 2007 metais.

Gegužę „Vilniaus baldai“ užbaigė daugiau kaip 14 tūkst. kv. metrų ploto antrojo gamybinio padalinio pastatų, esančių sostinės Šaltupio g., pardavimo sandorį. Gautos lėšos taip pat bus panaudotos kaip viena iš naujos gamyklos Trakų rajone statybų finansavimo dalių.

sutarties pasirasymas resized