Mūsų įmonėje teikiamos naudos darbuotojams

Esame sąžiningi ir skatiname darbuotojus - laikomės susitarimų, visada mokame atlyginimą laiku, visi mūsų darbuotojai turi galimybę užsidirbti kintamą atlygio dalį priklausomai nuo gamybos rezultatų.

Turime galimybę nuolat tobulėti - gamybos darbininkai gali kelti savo kvalifikaciją, įgyti aukštesnę kategoriją, kuri suteikia didesnį atlyginimą – kas ketvirtį organizuojamos atestacijos. Taip pat kompensuojame 50% užsienio kalbų mokymosi išlaidų, specialistai periodiškai siunčiami į ne tik į įvairius mokymus ir seminarus, o ir į parodas bei kitas panašaus profilio įmones pasidalinti gerąja praktika.

Naujokus auginame - naujus darbuotojus konsultuoja ir moko praktikos mokytojai, taip pat periodiškai rengiame „Naujoko dieną“, kurios metu naujokai supažindinami su įvairiomis temomis – pradedant išsamiu įmonės pristatymu, vertybėmis ir baigiant kokybės valdymo niuansais bei gamybos proceso ir technologijų ypatumais.

Esame kolektyvas, kuris moka ne tik produktyviai dirbti, bet ir linksmai pramogauti - kasmet organizuojame:

  • Vasaros šventę;
  • Kalėdinę šventę;
  • Darbuotojo dieną (kartą į ketvirtį Darbuotojo valandą);
  • Darbuotojų vaikų dieną;
  • Velykinių saldainių akciją;
  • Kovo 8-osios gėlių akciją;
  • Pyragų dienos akciją.

Mokame padėkoti darbuotojams - įmonėje veikia „AČIŪ“ projektas, darbuotojams teikiami AČIŪ prizai, „ketvirčio/SUPER AČIŪ ir AČIŪ žmogaus“ apdovanojimai už pademonstruotą elgesį, kuris atspindi įmonės vertybes, už išskirtinius rezultatus, pastangas, iniciatyvą.

Remiame savo darbuotojus - pirmų sutuoktuvių, vaiko gimimo, vaiko išleidimo į pirmą klasę progomis pagal kolektyvinę sutartį skiriame pinigines išmokas. Taip pat skiriame paramą darbuotojų vaikų ugdymui – būreliams, papildomo lavinimo veikloms.

Skatiname darbuotojų sveikatingumą - kiekvieną trečiadienį darbuotojams dalinami vaisiai, turime profesinės sveikatos specialistę, kurios kabinete nemokamai galime atlikti gliukozės, cholesterolio tyrimus, kūno sudėties analizę, pasiskiepyti, kasmet tikrintis sveikatą.

Darbuotojams suteikta teisė jungtis į organizacijas, ginančias jų teises - Bendrovėje veikia nepriklausoma profesinė sąjunga.