Mūsų vertybės

Gebėjimas tobulėti ir nuolatinis siekis daryti ką nors geriau nei darei vakar yra varomoji mūsų organizacijos vystymosi jėga.

Visi dirbantys bendrovėje esame baldų gamintojai - tas supratimas leidžia ieškoti ir priimti geriausius sprendimus, kurie būtų naudingi įmonei, o ne kiekvienam atskirai. Darni ir draugiška aplinka nuteikia darbui.

Esame sąžiningi savo darbuotojams, dirbame skaidriai ir atvirai, to paties tikėdamiesi vienas iš kito. Gamindami gaminius laikomės sąžiningos gamybos principų - vertiname savo gaminių kokybę ir nuolat ją tobuliname. Esame socialiai atsakinga įmonė, sąžiningai mokanti mokesčius valstybei, rodome pavyzdį ir skatiname atviros, patikimos visuomenės formavimąsi.

Vertiname profesionalumą visose gyvenimo srityse. Šeimininkiškas požiūris, patyrę darbuotojai – mūsų sėkmingos veiklos pagrindas.

Įmonėje vyraujanti laisva ir kūrybinga aplinka skatina darbuotojus generuoti ir įgyvendinti savo idėjas. Žinių ir patirčių įvairovė padeda sukurti bei įdiegti drąsiausius projektus, rasti geriausius sprendimus. Būdami asmenybėmis, gerbiame vienas kito skirtumus bei gebame produktyviai dirbti kartu ir prisiimti atsakomybę už bendrus rezultatus.

 

musu vertybes 1  musu vertybes 2musu vertybes 3 musu vertybes 5